Jawidz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
285 000 PLN
Powierzchnia
120 m2
Powierzchnia działki
7 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pięter
2
Stan budynku
Surowy zamknięty
Typ domu
Inny
Rok budowy
1979
Rynek
Wtórny
Numer oferty
1/10414/ODS
Dom Sprzedaż Jawidz

Opis nieruchomości

Na sprzeda¿ działka rolna z zabudowaniami (siedlisko) w miejscowosci Jawidz, nieopodal Lublina (21 km), Łecznej (15 km) i Lubartowa (14 km), w niedalekiej odległosci od pojezierza łeczynsko-włodawskiego, krainy jezior i lasów. Najbli¿sze jeziora to Rogózno, Łukcze i Krasne w odległosci 23 km. Działka o wielkosci 0,7 ha posiada zabudowania mieszkalne i gospodarskie: stary tradycyjny dom z dwiema izbami i kuchnią, dom murowany w trakcie budowy (stan zamkniety) i duże pomieszczenie gospodarskie. Działka położona jest bezposrednio przy drodze asfaltowej, nieopodal rzeki Wieprz.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Pustak
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Rzeka, Kościół, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo

Kontakt

Rajmund Sawka

Rajmund Sawka

Telefon:
602346597
E-mail:
rajmund.sawka@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FUN Broker Rajmund Sawka dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest FUN Broker Rajmund Sawka z siedzibą przy Aksamitna 15, 21-002 Marysin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres rajmund.sawka@wp.pl… czytaj więcej